27 Ağustos 2012 Pazartesi

Kızıma Kavuştum!

Herkese merhaba...
 
Uzun bir ara oldu ve bir süre daha devam edeceğe benziyor. Ama sebebini sizde biliyorsunuz, biricik kızım :)
 
11 Ağustos gece 03:00' de başlayan sancılarım sonucu saat 13:25'de kızım dünyaya geldi çok şükür. Doğum biraz sıkıntılı oldu aslında. Normal başlayan doğumum, kızımın kalp atışlarında zayıflama olduğu için sezaryenle son buldu. Çok şükür kızımın sağlığında bir sorun yok, bende iyileşmeye devam ediyorum.
 
Kızımı sorarsanız aynı babası, bana hiç benzemiyor :) Huylarıysa dayısına çekmiş. Çok inatçı, biraz da asabi. Daha kaç günlük çocuk demeyin, hepimizi asker etti başında. Uyumayı günah sayıyor sanki. Esnemekten ağzı yırtılıyor, gözleri kapanıyor ama nasıl direniyor anlatamam :)) Anlayacağınız biraz cadı kızım, büyüyünce işimiz var :)))
 
Bana iyi dileklerini yollayan, dualarını esirgemeyen herkese çok çok teşekkür ederim. Bu aralar blogumla ilgilenmek bir yana, hiç bir şey için zamanım yok maalesef. Biraz daha zamana ihtiyacımız var kızımla, düzenimiz oturup, dünyaya alışana kadar...
 
Hepinize sevgiler....

4 yorum:

pembe kekik dedi ki...

Gözün aydın. Allah analı babalı büyütsün. bebişe sağlıklı,mutlu,başarılı uzun bir ömür dilerim. Cadı da olsa gelişiyle seni çok mutlu etmiş belli.Hoş geldi:)

Derya Sezgin dedi ki...

Canım gözün aydın Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sevgiler.

mutfagabuyrun dedi ki...

hayırlıuğurlu olsun canım.bebişe sağlıklı mutlu uzun bir ömür diliyorum.sevgiler.

ihlamurcum dedi ki...

Kutluyorum, sağlıkla keyifle büyütün.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...